BEACHWELL - beach & wellness centrum Pelhřimov

Novinky

17. květen 2021

Posilovna otevřena!

Od pondělí 17.května můžeme otevřít další část našeho areálu - posilovnu s kardio zónou. I zde samozřejmě platí všechna hygienická nařízení včetně platného negativního testu na COVID-19. Vzhledem k současným omezením (1 osoba na 15m2 a 2 m rozestupy) je nutné si posilovnu REZERVOVAT prostřednictvím našeho rezervačního systému: 

https://rezervace.beachwell.cz/posilovna

 

Děkujeme za respektování všech nařízení a těšíme se na vás v Beachwell!


8. květen 2021

Kryoterapie otevřena

Od pondělí 10.května můžete v Beachwell opět využít kryoterapii - celkovou i lokální. Samozřejmě při respektování všech aktuálně platných hygienických nařízení. Při návštěvě kryoterapie je nutné se prokázat platným negativnm testem na COVID- 19. Děkujeme!

Rezervace CELKOVÁ: https://rezervace.beachwell.cz/kryo

Rezervace LOKÁLNÍ: https://rezervace.beachwell.cz/local-kryo


19. duben 2021

OTEVŘENO!

Konečně jsme se dočkali! Můžeme otevřít venkovní sportoviště! V Beachwell od pondělí 19.4. prozatím dva venkovní kurty a minigolfové hřiště. Samozřejmě vše při respektování hygienických nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR.

Věříme, že i počasí se brzy umoudří  a sportování venku bude o trochu příjemnější, ale v dobrém oblečení se dá sportovat za každého počasí 

Obsluha kurtů i minigolfu bude probíhat prostřednictvím okénka u venkovních kurtů.

OTEVŘENO 14:00 - 19:00

Rezervovat kurt si můžete na https://rezervace.beachwell.cz/beach

Těšíme se na vás moc!


25. únor 2021

Bazén a restaurace

Máme pro vás skvělou zprávu! Další (tentokrát už finální :-) rozšíření areálu Beachwell je tu!

Po dohodě s vedením města Pelhřimov jsme odkoupili pozemek sousedící s kurty, abychom mohli areál rozšířit o plavecký bazén, restauraci a konferenční prostory a nabídnout tak komplexnější služby areálu jak obyvatelům města, tak českým a zahraničním sportovcům – amatérům i profesionálům.

Dětské hřiště, které se na tomto pozemku nachází, bude zmodernizováno a přestěhováno do prostoru k rybníku Moučka poblíž Vrbiček. Věříme, že bude lépe přístupné a tedy i více dětmi využívané. Přesun hřiště je v kompetenci města, ale i my jsme věnovali nemalou částku na jeho renovaci, protože nám jeho osud není lhostejný.

Vizualizace celé přístavby jsou již díky Studiu A na světě a tak jsme moc rádi, že se o ně s vámi můžeme podělit! O realizaci projektu vás budeme samozřejmě průběžně dál informovat a těšíme se snad brzy v Beachwell nashledanou!

Vizualizace si můžete prohlédnout v galerii na webu : https://www.beachwell.cz/galerie-detail/pripravujeme

nebo na našem FB : https://www.facebook.com/beachwell/videos/220027249869548

Realizace projektu je plánovaná na rok 2022. Díky za vaši podporu!


2. prosinec 2020

ZNOVU OTEVŘENO

Ve čtvrtek 3.prosince se areál Beachwell opět otevírá. Využít budete moci kurty, fitness i wellness. V celém areálu respektujte, prosím, aktuálně platná nařízení vlády ČR.

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí – pátek: 15:00 – 21:00

Sobota – neděle: 10:00 – 21:00

WELLNESS

Kapacita ve wellness je omezena pouze na 11 osob. V provozu bude vždy jedna finská sauna (vnitřní nebo venkovní). Ve čtvrtek a v sobotu bude v provozu vnitřní finská sauna a v neděli venkovní.

Rezervace probíhají obvyklým způsobem na:

rezervace.beachwell.cz/sauna

KURTY

Kurty budou v provozu dle rozpisu na:

rezervace.beachwell.cz/beach

FITNESS 

Posilovna i kardio zóna jsou v provozu dle otevírach hodin areálu a kapacita je omezena na 6 osob. Doporučujeme telefonicky ověřit aktuální obasazenost na telefonu :  778 074 088

KRYO

Celková i lokální kryoterapie bude v provozu od pondělí 7.prosince a bude možná pouze pro po předchozí rezervaci

rezervace.beachwell.cz/kryo

JÓGA

Vzhledem k aktuálně platnému nařízení vlády ČR o povinnosti nosit roušky při cvičení v uzavřených prostorách, nebudou prozatím v areálu pravidelné lekce jógy, protože civčení jógy je hlavně o plynutí dechu, což se zakrytými úst a nosem není možné.


RezervaceRezervace

Beach volejbal
Sauna + Kryo

Akce

Číst dál
Dárkové poukazy

Dárkové poukazy

Darujte odpočinek! Ať už formou sportu, relaxu nebo regenerace.

Číst dál
Klub Beachwell
Saunový svět

Saunový svět

Číst dál
Facebook

Sledujte nás