Novinky

11. červen 2018

Mezinárodní den jógy

Ve čtvrtek 21.června se i Beachwell připojí k Mezinárodnímu dni jógy. Jóga znamená spojení a proto spojte své ruce, otevřete svá srdce a přijďte vyzkoušet různé druhy jógy k nám do Beachwell. Lekce jsou ZDARMA. Rezervujte si své místo na www.beachwell.cz/akce, kde najdete i více informací.

16:30 - 17:15 začátečníci

17:30 - 18:15 mírně pokročilí

18:30 - 19:15 pokročilí

Ve čtvrtek 21.června se na vás těší lektorka Jana Vaňhová.

 


1. červen 2018

Libor Šulák v Beachwell

Český hokejový reprezentant Libor Šulák tráví své zasloužené volno po Mistrovství světa v Dánsku aktivním odpočinkem v rodném Pelhřimově. K regeneraci využívá i celkovou kryoterapii u nás v Beachwell  a tak jsme ho trochu vyzpovídali wink

 Libore, jaké pro tebe osobně bylo MS v Dánsku a jak ho hodnotíš?

Rozhodně to pro mne byla skvělá příležitost a zkušenost.  Jsem rád, že jsem mohl být součástí reprezentačního týmu, který na MS ukázal své kvality a i když se nám nakonec nepodařilo postoupit do semifinálových zápasů, odehráli jsme několik velmi dobrých utkání a ukázali tak velký potenciál českých hráčů pro další turnaje.

Jak náročné je zvládnou tolik zápasů během několika dní?

Je to hodně náročné, jak po fyzické, tak po psychické stránce.  Ale atmosféra turnaje, fanoušci i rodina nás nabíjejí energií, tak se to dá zvládnout J

MS zakončilo letošní hokejovou sezonu a ty si nyní užíváš pár týdnů volna tady, ve svém rodném městě.  Vracíš se do Pelhřimova rád?

Určitě, je to moje rodné město, mám tu rodinu, kamarády a hlavně tady začala moje hokejová kariéra, tady jsem stál poprvé na bruslích, tady odehrál první zápasy.  Pelhřimov je klidné město, ideální pro můj odpočinek po náročné sezoně ve Finsku, rád se sem vracím.

Právě jsi absolvoval celkovou kryoterapii tady v Beachwell, jaké to je ve více než mínus 100 °C?

Když je venku 30 °C jako dnes je to skvělé ochlazení laughing  Kryo mi hodně pomáhá v regeneraci po náročné sezóně – úplně mě to nakopává, dodává energii  a chuť do sportu.

Chuť do sportu nebo do hokeje? 

Do sportu obecně.  Mám rád snad všechny sporty, nevydržím dlouho bez pohybu. Rad si teď v době volna zahraju tenis,  fotbal, chystám se začít s golfem a  třeba si najdu chvilku  i na beachvolejbal wink

Po pár týdnech volna se chystáš do Spojených států. Jaká jsou tvá očekávání  a plány  a jak zvládáš skloubit  svou práci s rodinou?

Do Ameriky se moc těším a věřím, že se mi podaří zůstat v prvním týmu. Moje rodina mne v mé kariéře podporuje a v Americe budou od října se mnou.

Děkujeme Liborovi za rozhovor, přejeme hodně úspěchů v další sezóně a třeba se s naší pelhřimovskou hokejovou hvězdou potkáte v areálu Beachwell, ať už na kryotepraii, ve fitness nebo na písku.


15. květen 2018

Dětský den v Beachwell

1.června jste všichni srdečně zváni na dětský den, který pořádá areál Beachwell ve spolupráci Rodinným centrem KRTEČEK. Tentokrát se můžete těšit na spoustu zábavy ve stylu HAWAI PARTY! Od 16 do 18 hodin bude pro děti připravena nafukovací skluzavka, živá hudba a zpěv s tanečky a soutěžemi, malování na tělo a airbrush tetování, výroba hawai doplňků, plážový sumo souboj, hula hoop, stavění kostek, chytání rybek a další zábavné hry.

VSTUP ZDARMA

Na písek je možný vstup na boso nebo v čistém přezutí.

Těšíme se na vás 1.června v Beachwell.

 


30. duben 2018

Letní provoz :-) !!

Za letní ceny od dnes také v hale.

Během týdne bude hala opět otevřená ,ale již dnes si můžete v hale i venku zahrát za lení ceny. 

Počasí je ideální.  Tešíme se na Vás    areál BEACHWELL 


26. duben 2018

Letní ceny kurtů

Cena 120 Kč/hod. platí od 1.5. na všechny kurty. Bočnice haly budou odstraněny během prvního týdne v květnu a tak si můžete užít písek už pěkně na čerstvém vzduchu a za letní ceny :-)

Rezervace kurtů na rezervace.beachwell.cz/beach


RezervaceRezervace

Beach volejbal
Sauna + Kryo

Akce

Číst dál
Dárkové poukazy

Dárkové poukazy

Darujte odpočinek! Ať už formou sportu, relaxu nebo regenerace.

Číst dál
Klub Beachwell
Saunový svět

NewsletterNewsletter

Facebook

Sledujte nás