Novinky

23. říjen 2019

Vratné kelímky

I my v Beachwell chceme alespoň trochu ulevit přírodě, a proto pro vás místo jednorázových plastových kelímků připravujeme kelímky VRATNÉ a zálohované. Ekologický a zdravotně nezávadný kelímek budete moci již brzy vyzkoušet v celém areálu. 


11. říjen 2019

Minigolf v říjnu

Hřiště minigolfu je stále otevřené! Vybavení ke hře si můžete zapůjčit na recepci areálu, v hlavní budově u beachvolejbalových kurtů, protože bar u minigolfu je již uzavřen. Babí léto se hlásí o slovo, tak si ho přijďte užít třeba k nám do Beachwell.  Hezkou hru :-)


3. říjen 2019

Hala připravena

Od středy 2.října jsou tři kurty v hale areálu Beachwell připraveny na zimní provoz. Díky nainstalovaným bočnicím a vytápění si můžete přijít zahrát beachvolejbal nebo beachtenis, i když venku už se začíná ochlazovat a užít si tak písek po celý rok. Ceny pronájmu zůstávají stejné jako v loňkém roce.

Kurt si můžete zarezervovat zde: rezervace.beachwell.cz/beach

Těšíme se na vás na písku v Beachwell

 


2. září 2019

Minigolf v září

Od pondělí 2.9. bude minigolfové hřiště otevřeno každý den od 15 do 21 hod. V případě nepříznivého počasí je minigolf uzavřen. 

Přijďte si zahrát! :-)

 

 


30. srpen 2019

Nábor do kroužků

V pondělí 2.září  probíhá nábor nových členů do klubu Beachwell! Pokud máte zájem o kroužky beachvolejbalu nebo Mladého spotovce přijďte v pondělí mezi 15:00 - 16:30 do areálu Beachwell. Nábor se týká dětí ve věku 5-18 let. 

Těšíme se na vás!


RezervaceRezervace

Beach volejbal
Sauna + Kryo

Akce

Číst dál
Dárkové poukazy

Dárkové poukazy

Darujte odpočinek! Ať už formou sportu, relaxu nebo regenerace.

Číst dál
Klub Beachwell
Saunový svět

Saunový svět

Číst dál
Facebook

Sledujte nás