Celková kryoterapie mě uvolnila, nespavost a mé psychické potíže - jakoby nikdy nebyly - děkuji.

- Zdena (42)

Úraz kolene - otok, bolest, ortéza, berle - po 9. dnech není otok, není bolest, není ortéza ani berle. Lokální kryo = ano.

- Gábina (21)

Operace levého ramene - utržená rotátorová manžeta. Podchlazení mi umožnilo nejíst léky na bolest a vždy po kryoterapii následovalo cvičení. Jsem plně funkční bez omezení pohybu a bolestí - doporučuji.

- Rudolf (37)

Těžká distorse levého hlezna - dostala jsem berle, ortézu a doporučený klid (Já - člověk zvyklý 10 hodin v práci a neustále v pohybu - Ne)! Informace o kryoterapii mne dostihla 5. den mého zoufalého nicnedělání. Po 1. návštěvě se zmenšil otok, po 3. se zmírnily bolesti, po týdnu jsem pod dozorem cvičila a po 10. návštěvě jsem chodila bez berlí. Paráda - už zase běhám, jezdím na kole a žádné následky.

- Anna (48)

Bolest ramene - 6x lokální kryoterapie s následným rozcvičením paní Petry Neureiterové - nemám omezený pohyb ramene ani bolesti. Děkuji Vám.

- Miroslav (51)

Chtěl jsem lokální terapii na klouby. Po úvodním pohovoru s paní Neureiterovou jsem absolvoval kryoterapii celkovou. Počáteční nedůvěra vlézt někam, kde je - 120°C, mi nedávala důvěru, ale paní mi ukázala člověka, který v té chvíli byl v kryokomoře, usmíval se a říkal mi, že se do toho pustil také s mírnými obavami. Já byl nadšen, úplně jsem pookřál, koupil jsem si permanentku, daleko snáze chodím do schodů a co je parádní, po 3 vstupech mě přestala bolet hlava a já mám chuť zase něco tvořit a hlavně se i smát. Děkuji Beachwell, především manželům Kozlerovým, že kryo máme v Pelhřimově.

- Jaroslav (53)

RezervaceRezervace

Beach volejbal
Sauna + Kryo

Akce

Číst dál
Klub Beachwell

Plážový volejbal

Plážový volejbal

Kruhový trénink

Kruhový trénink

Připravujeme

Rozšiřujeme areál pro Vás!

NOVÝ KURT a ADVENTURE MINIGOLF. Na to všechno se již můžete těšit v areálu Beachwell.

Čtěte prosím dál
pro více informací ...

Číst dál